
Сьогодні маю приємну нагоду привітати з 60-річчям сімейного лікаря, завідувача амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №7 Сергія Володимировича Горошка.
Понад 32 роки свого життя він присвятив медицині, пройшов великий професійний шлях, здобув заслужений авторитет серед колег та щиру вдячність пацієнтів.
Під час повномасштабного вторгнення він залишався на своєму місці та продовжував надавати медичну допомогу людям, демонструючи відданість професії та державі.
Високе звання «Заслужений лікар України» є гідним визнанням його багаторічної праці та внеску у збереження здоров’я людей.
Від усієї Ірпінської громади дякую за роки служіння медицині та людям. Бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, підтримки рідних і нових професійних здобутків. Нехай у Вашому житті буде більше щасливих днів, а поруч завжди будуть вдячні люди.