Гандболістки Ірпінського ліцею №3 – переможниці обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч»

2026 05 14 14.14.40

Жіноча збірна Ірпінського ліцею №3 виборола перше місце у IV обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з гандболу.

Наші юні спортсменки довели, що вони – найсильніші в області. Попереду найвідповідальніший етап – команда представлятиме Київську область у фіналі всеукраїнських змагань.

Висловлюю вдячність тренерці команди, вчительці фізичної культури Тетяні Беліковій, за професійну підготовку та виховання справжніх чемпіонок. Під її керівництвом дівчата продемонстрували не лише високий рівень гри, а й силу характеру, згуртованість.

Вітаю спортсменок, батьків і педагогічний колектив ліцею №3 із заслуженою перемогою! Вболіваємо за вас на всеукраїнському рівні та бажаємо нових спортивних звершень!