
Разом із головою КОВА Миколою Калашником та представниками місцевої влади іноземним гостям показали ключові пам’ятні локації громади: Романівський міст, який на початку повномасштабного вторгнення став «Дорогою життя» та порятунку для тисяч мирних жителів, а також новостворений меморіальний простір «Блокпост «Караван-Гала»», що зберігає пам’ять про героїзм та трагічні події тих днів.

Для нас важливо, щоб міжнародні партнери бачили Ірпінь як місто, що пережило важкі випробування, та як громаду, яка не зупинилася і щодня відновлюється, розвивається та повертається до життя.

Ми щиро вдячні Німеччині та всім союзникам України за постійну підтримку і солідарність. Дякую керівництву КОВА за незмінну увагу та підтримку нашої громади.
