
Щороку 12 травня світ відзначає Міжнародний день медичної сестри. Це нагода ще раз сказати слова вдячності тим, на чиїх плечах щодня тримається турбота про пацієнтів.

Медичні сестри і брати працюють у всіх ланках медичної допомоги. Вони уважні до деталей, впевнено орієнтуються в ліках, вправно виконують процедури, вимірюють тиск, беруть аналізи і допомагають лікарям. Їхня компетентність і відповідальність є основою ефективної роботи первинної, спеціалізованої та екстреної медичної допомоги.

В Ірпінській громаді працює майже 300 медичних сестер. З них 59 у КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та 223 у КНП «Ірпінська центральна лікарня». Це велика команда професіоналів, які щодня забезпечують стабільну роботу медичної системи громади.

Під час повномасштабного вторгнення багато з них залишилися в місті та продовжували надавати допомогу, коли це було особливо складно і небезпечно.

Окрема вдячність медичним сестрам і братам, які сьогодні працюють на передовій, у зонах бойових дій, поруч із пораненими. Попри тривоги, втому і постійне напруження, вони самовіддано виконують свою роботу.

Дякую кожній і кожному за щоденну працю, людяність і професіоналізм.
