
Сьогодні на сесії Ірпінської міськради депутатський корпус підтримав низку рішень щодо земельних ділянок, на яких у майбутньому буде зведено дитячі садочки. Зокрема, ухвалено рішення про прийняття до комунальної власності громади земельної ділянки, що раніше перебувала у приватній власності. Також надано дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.

Йдеться про три дитсадки, які ми плануємо збудувати на території колишніх дитячих таборів «Дружба» та «Ластівка», а також у мікрорайоні ЖК «Синергія Сіті».

Ставимо собі за мету за два роки побудувати три нових дитячих садки в Ірпінській громаді і вирішити одне з найактуальніших питань, що хвилює наших містян.
