Після сьогоднішньої трагедії у районі Ірпінського переїзду розроблять схему організації дорожнього руху

2026 05 12 18.13.10

Сьогоднішня трагедія біля залізничного переїзду в Ірпені вкотре показала: питання безпеки на цій ділянці більше не можна відкладати.

З цього приводу оперативно зібрали робочу групу з керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів виконавчого комітету, представників поліції та депутатів ІМР.

За результатами наради повідомляю.

Будемо розробляти схему ОДР (організації дорожнього руху) у районі Ірпінського переїзду. 

Ініціюю створення координаційної групи з Укрзалізницею та Патрульною службою Київської області.

До процесу мають долучитися керівники всіх комунальних підприємств і структурних підрозділів виконкому.

Важливо максимально врахувати громадську думку. Пропозиції та зауваження мешканців будуть зібрані та опрацьовані.

Будемо збирати інформацію щодо інших локацій, які становлять небезпеку для пішоходів, щоб усувати ризики в майбутньому.

Окремо проговорили питання використання електросамокатів і необхідність додаткового врегулювання їх руху для підвищення безпеки на дорогах.

Головний пріоритет полягає у збереженні життя та безпеки людей.