
Сьогоднішня трагедія біля залізничного переїзду в Ірпені вкотре показала: питання безпеки на цій ділянці більше не можна відкладати.
З цього приводу оперативно зібрали робочу групу з керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів виконавчого комітету, представників поліції та депутатів ІМР.
За результатами наради повідомляю.
Будемо розробляти схему ОДР (організації дорожнього руху) у районі Ірпінського переїзду.
Ініціюю створення координаційної групи з Укрзалізницею та Патрульною службою Київської області.
До процесу мають долучитися керівники всіх комунальних підприємств і структурних підрозділів виконкому.
Важливо максимально врахувати громадську думку. Пропозиції та зауваження мешканців будуть зібрані та опрацьовані.
Будемо збирати інформацію щодо інших локацій, які становлять небезпеку для пішоходів, щоб усувати ризики в майбутньому.
Окремо проговорили питання використання електросамокатів і необхідність додаткового врегулювання їх руху для підвищення безпеки на дорогах.
Головний пріоритет полягає у збереженні життя та безпеки людей.