
Щодня ця війна забирає найкращих українців та українок. І кожна втрата болить. Проте коли гинуть діти, цей біль множиться в тисячі разів. За час війни Україна втратила 705 дітей, ще 2537 отримали поранення. За кожним втраченим життям — зруйноване майбутнє, обірвані мрії та долі, нездійснені плани.

В Ірпінській громаді в 2022 році російські військові вбили чотирьох невинних дітей. Їхні імена назавжди залишаться в нашій пам’яті:
Іван Меть – 12 років,
Аліса Перебийніс – 9 років,
Владислава Савчук – майже 3 роки,
Дар’я Гурінова – 6 місяців.

Жодні слова не здатні зменшити батьківський біль. Але ми не маємо права забути жодного імені. Вони — наші янголи на небі, які нагадують світу про ціну цієї війни.

Кожне з цих життів — невимовна втрата, яку неможливо пробачити чи забути. Ми віримо, що за кожне загублене життя ворог обовʼязково відповість перед Збройними Силами України. І робимо все, щоб захистити тих дітей, які живуть сьогодні.
Вічна пам’ять усім невинним дітям
