
Від імені всієї нашої громади та від себе особисто щиро вітаю пані Сімоне зі святом!
Наше партнерство з Борною розпочалося ще у 2016 році, коли наші міста стали містами-побратимами. Відтоді ми разом реалізували багато важливих проєктів, обмінювалися досвідом, підтримували одне одного та вибудували щирі дружні відносини.
Сімоне Людтке очолювала Борну протягом двох термінів – з 2008 по 2022 рік. Коли в Україну прийшла війна і біда, вона однією з перших підтримала Ірпінь. Завдяки її допомозі понад 200 мешканців Ірпеня, які були змушені покинути свої домівки, знайшли безпечний прихисток у Борні. Вона разом із чоловіком особисто зустрічала людей і допомагала організовувати їхню поїздку до безпечних місць.
Місто Борна також надало нашій громаді значну допомогу: понад 10 потужних генераторів, 74 дров’яні печі для ОСББ, меблі для шкіл, підтримку «Ірпіньводоканалу», три пожежні автомобілі. У 2025 році Ірпінь також отримав спецтехніку – ножичний підйомник, вантажівку з причепом і мікроавтобус із рампою для ветеранського простору.

Я можу довго перелічувати все, що стало можливим завдяки цій співпраці. Сьогодні Сімоне Людтке продовжує працювати як голова асоціації водопостачання та водовідведення Борни.
Щиро дякую пані Сімоне за дружбу, підтримку Ірпеня та все, що було зроблено для нашої громади! Нехай Ваша внутрішня сила й оптимізм і надалі допомагають впевнено рухатися вперед, а поруч завжди будуть надійні однодумці. Добра, злагоди та всього найкращого!