За цими десятьма роками стоять тисячі історій допомоги людям, прийоми, консультації, обстеження, профілактичні огляди, вакцинації та вчасно поставлені діагнози.
В амбулаторії працює потужна команда з 13 лікарів, 9 медичних сестер та адміністраторів, а понад 14 тисяч мешканців уже обрали цей заклад і уклали декларації з сімейними лікарями.
Особливо цінною є відданість колективу своїй справі у найскладніші часи. Після пошкоджень, завданих під час бойових дій, амбулаторія не лише вистояла, а й оперативно відновила роботу. Уже в травні 2022 року медики знову приймали пацієнтів, адже здоров’я людей не може чекати.
Щиро дякую всім працівникам амбулаторії за професіоналізм, людяність, витримку та відданість своїй справі. Саме завдяки вам щодня тисячі мешканців отримують якісну медичну допомогу поруч із домом.
Окрема подяка директору КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрію Левківському за формування сильної команди фахівців, які щодня стоять на варті здоров’я громади та забезпечують її надійний медичний тил.
Бажаю колективу нових професійних успіхів, вдячних пацієнтів та міцного здоров’я. З ювілеєм!