Свято Весни в модульному містечку «Дубки»

2026 05 11 16.17.15

Свято Весни в модульному містечку «Дубки» стало нагадуванням про важливість підтримки, єдності та людської турботи.

Сьогодні тут мешкає майже 400 людей, серед яких понад 80 дітей. Це родини, які через війну втратили свої домівки. І саме для них ми хотіли створити простір радості, де хоча б на кілька годин можна відчути спокій і турботу.

2026 05 11 16.17.18

Після непростої зими особливо важливо було подарувати людям відчуття свята. Для дітей підготували насичену програму з хімічним шоу, аквагримом та веселими розвагами, а територію містечка наповнив дитячий сміх. Дорослі ж мали змогу послухати спів ансамблів міського будинку культури «Джерело», «Ірпінчанка» та «Українські музики». Дехто навіть виявив бажання потанцювати. 

2026 05 11 16.17.21

Подбали також і про благоустрій території — у містечку висадили кущі, щоб зробити простір більш затишним і комфортним для щоденного проживання.

Розпалили багаття, смажили маршмелоу, ділилися простими, але такими важливими моментами єдності. Приготували смачний плов як символ домашнього затишку, який так хочеться повернути кожній родині.

2026 05 11 16.17.27

Цьогоріч ми започаткували добру традицію — Свято Весни. Відтепер цей захід стане щорічним символом оновлення нашої незламної спільноти.

Дякую представникам соціально відповідального бізнесу за допомогу в організації частування, а також усім, хто долучився до підготовки цього дня. Впевнений, що він залишить у серцях людей добрі та світлі спогади.

2026 05 11 16.17.34

Саме завдяки таким спільним зусиллям ми можемо дарувати людям щирі емоції та повертати відчуття нормального життя, яке війна намагається відібрати щодня.

2026 05 11 16.17.40