
Для маленьких випускників завершився важливий етап безтурботного дитинства, попереду – нові знання, шкільні друзі та перші великі досягнення.
Разом зі старостою Володимиром Вигінним, батьками та педагогами згадували, скільки спільної праці, турботи та любові було вкладено у створення комфортних умов для наших дітей. Дякую директору закладу Ользі Таращенко за професіоналізм, відданість своїй справі, щоденну працю та щире серце, яке вона вкладає у розвиток дитячого садка. Саме завдяки таким людям «Івасик-Телесик» стає місцем, де діти зростають у любові, турботі та затишку.

Нагадаю, що 1 вересня 2025 року ми відкрили оновлений дитячий садок «Івасик-Телесик». У закладі проведено масштабне оновлення: облаштовано нову покрівлю, оновлено фасад, замінено вікна та двері.
Сьогодні у садочку функціонують три групи, де виховуються 51 дитина. Крім того, з бюджету Ірпінської громади було виділено 1,4 млн грн на капітальний ремонт благоустрою території закладу. Зокрема, створюється нова дитяча ігрова зона для вихованців.

Щиро бажаю нашим випускникам легкого шкільного шляху, щоб кожна дитяча мрія знаходила свій шлях до здійснення, а кожен новий день відкривав світ можливостей!
