Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств

2026 05 11 16.27.26

Сьогодні під час наради з керівниками комунальних підприємств обговорили стан громадських просторів і визначили першочергові завдання на найближчий період. Із потеплінням мешканці більше часу проводять на вулиці, тому важливо забезпечити належний порядок і комфорт.

Наразі активно триває озеленення громади. Працівники КП «Управління благоустрою міста» планують висадити майже 6 тисяч квітів та кущів. Також у селах громади фахівці КП «Рідне село» висаджують дерева та кущі.

Продовжуються роботи з нанесення дорожньої розмітки та поточного ремонту доріг. У зонах відпочинку оновлюємо лавочки, ліхтарі та інші елементи, що перебувають у неналежному стані.

Після вихідних навантаження на комунальні служби зростає. Окрім прибирання, значну частину часу займає усунення наслідків недбалого ставлення до спільного майна. Йдеться про пошкоджені та розмальовані лавочки, гойдалки та інші елементи благоустрою.

Звертаюся до батьків з проханням приділяти увагу поведінці дітей у громадських місцях і пояснювати важливість дбайливого ставлення до спільного простору. Комфорт і чистота у громаді залежать від кожного з нас.

 У разі виявлення пошкоджень елементів благоустрою, прошу одразу звертатися до комунальних служб за телефонами:

🔹 КП «Управління благоустрою міста»: +380969306320

🔹 КП «Рідне село»: +380638575763

🔹 КП «УЖКГ «Ірпінь»: +380459761564

Також ви можете залишити звернення на Гарячу лінію за номером 0800335191 (безкоштовно з усіх телефонів) або через Онлайн Гарячу лінію за посиланням: https://forms.gle/VCCXwMAy9JqMP8fd6

2026 05 11 16.27.29