Завершується двомісячник з благоустрою — і нам є про що звітувати

2026 05 17 23.48.17

Провели дві загальноміські толоки за участю працівників комунальних підприємств, виконкому, міських установ та відповідального бізнесу.

Прибрали і вивезли 3830 тонн піску, що залишився після зимового посипання доріг.

2026 05 17 23.48.20

Виконали поточний ремонт на 70 вулицях. Розпочали асфальтування пневмоструменевим методом. Капітально відремонтували дорожнє покриття завдовжки 1400 метрів. Оновлюємо розмітку — вже використано 2350 кг фарби, роботи тривають.

2026 05 17 23.48.27

За цей період вивезли 852 кубометри великогабаритного сміття та підготували до утилізації тисячу автомобільних шин. Ліквідували два стихійні сміттєзвалища — на Гостомельському шосе та вулиці Покровській.

Висадили майже 6 тисяч квітів, кущів і дерев.

2026 05 17 23.48.32

Дякую працівникам комунальних підприємств за роботу — часто невидиму, але важливу. І дякую кожному, хто прибирає, підтримує порядок і робить наше місто кращим.