
Провели дві загальноміські толоки за участю працівників комунальних підприємств, виконкому, міських установ та відповідального бізнесу.
Прибрали і вивезли 3830 тонн піску, що залишився після зимового посипання доріг.

Виконали поточний ремонт на 70 вулицях. Розпочали асфальтування пневмоструменевим методом. Капітально відремонтували дорожнє покриття завдовжки 1400 метрів. Оновлюємо розмітку — вже використано 2350 кг фарби, роботи тривають.

За цей період вивезли 852 кубометри великогабаритного сміття та підготували до утилізації тисячу автомобільних шин. Ліквідували два стихійні сміттєзвалища — на Гостомельському шосе та вулиці Покровській.
Висадили майже 6 тисяч квітів, кущів і дерев.

Дякую працівникам комунальних підприємств за роботу — часто невидиму, але важливу. І дякую кожному, хто прибирає, підтримує порядок і робить наше місто кращим.